Cephe Sistemleri

Cephe Sistemleri Cephe Sistemleri Cephe Sistemleri

Cephe Sistemleri

Günümüzde binalar, kurumlar için birer prestij ikonu olmuş, iç yapıları gibi dış görünümleri ile de birbirleri ile yarışır hale gelmişlerdir. Cephe giydirme, görselliğin yanı sıra yalıtım ve fonsiyonellik gibi bir çok açıdan ,özellikle yeni nesil binalar için, bir gerekliliğe dönüşmüştür.

CAMLA GELEN GÜZELLİK

Binaların dış vephelerini camla kaplayarak hem aydınlık bir mekan sağlıyor, hem de şık bir dış cephe görüntüsü sunuyoruz. Cam cephe giydirmede kullanılan özel camların, siyah, grafit gri, mavi ve yeşil gibi farklı renk seçenekleri de mevcuttur.

ALÜMİNYUM SANATI

Alüminyum panel, binalara şık ve modern bir görünüm sunmanın yanısıra, ses, ısı, ve su izolasyonunu da sağlar. Daha çok dış cephe giydirmesi yapılmakla birlikte iç mekan tasarımlarında da kullanılabilir.

Alüminum paneller binaların iklimlendirmelerinin düşük maliyetlerle kontrol altında tutulabilmesi ihtiyacının gün geçtükçe artmasından ve karbon salınımının dünya üzerindeki etkisinin daha belirgin hale delmesinden dolayı mimarlar ve yatırımcılar tarafından sıklıkla tercih ediliyor.


Bu ürün ile ilgili tamamlanmış projelerimizi inceleyin.